Detskekoutkyog.cz facebook ikona Detskekoutkyog.cz google+ ikona Detskekoutkyog.cz youtube ikona Detskekoutkyog.cz flickr ikona

Služby

Právě se nacházíte: Naše služby

NAŠE SLUŽBY

Lyžařské školy:

Značka Orangeguard vznikla s cílem vyrábět vybavení pro lyžařské školy. Všechny naše výrobky jsou navrženy tak, aby mohly obstát v podmínkách lyžařských škol a zároveň pomohly instruktorům při lyžařské výuce. Od konce roku 2014 spolupracujeme s Asociací profesionálních učitelů lyžovaní APUL. S lektorským kurzem APUL budeme spolupracovat i na vývoji nových výukových prvků pro lyžařské školy.

Záleží nám na tom, aby naše výrobky maximálně splňovaly všechny požadavky lyžařských škol. Snažíme se našim zákazníkům vycházet maximálně vstříc. Pokud si nevyberete z našeho standardního sortimentu, nevadí. Dle Vašeho grafického návrhu jsme schopni vyrobit vybavení pro lyžařskou školu na míru.

Vybavení lyžařských škol orangeguard Vybavení lyžařských škol orangeguard Vybavení lyžařských škol orangeguard

Ochranné matrace:

Naše ochranné matrace byly vyvinuty primárně jako vybavení ski areálů, ve kterých slouží ke zvýšení bezpečnosti lyžařských tratí. Díky našim zkušenostem jsme v současné době schopni vyrobit jakoukoliv variantu ochranných matrací, které jsou svou konstrukcí určeny do extrémních zimních podmínek. V dnešní době nacházejí uplatnění i v ostatních extrémních sportech. Při výrobě ochranných matrací používáme PUR a PE pěny. Na základě zkušeností umíme vyrobit dopadové plochy pro dětská hřiště, horolezecké stěny, žíněnky aj.

Při výrobě ochranných matrací klademe důraz na:

  • maximální bezpečnost při nárazu osob
  • vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • jednoduchou montáž, demontáž, uskladnění
  • odolnost proti vlhkosti a vodním parám.

Vybavení lyžařských škol orangeguard Vybavení lyžařských škol orangeguard Vybavení lyžařských škol orangeguard

Dětské koutky:

Součástí každého moderního hotelu nebo obchodního centra je dětský koutek. Výrobky v produktové řadě pro dětské koutky splňují všechny normy a jsou určeny pro děti od jednoho roku. Na základě Vašeho přání jsme schopni vyrobit kuličkový bazén, sedací vaky, molitanové stavebnice, dětský nábytek, dopadové plochy aj. Vyrábíme i sedací vaky, molitanové stavebnice a dětský nábytek pro venkovní prostředí.

Vybavení lyžařských škol orangeguard Vybavení lyžařských škol orangeguard

Výroba originálních prvků.

  • Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, nevadí. Umíme vyrobit originální dětský prvek podle Vašeho grafického návrhu.
  • Potřebujete vybavení pro Váš dětský koutek a nevyhovují vám rozměry z našeho katalogu? Kontaktujte nás s Vaší představou a my Vám vše vyrobíme na míru.

Jsme připraveni poskytnout maximální servis všem našim zákazníkům. Neváhejte zavolat a vše s námi zkonzultovat. Poradíme a připravíme návrh řešení přímo pro Vás.

Rychlý kontakt

Sociální sítě

O nás

Nacházíte se na stránkách internetového obchodu

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci značky ORANGEGUARD, jejíž výrobky jsou zařazeny do tří základních produktových kategorií:

  • zajištění bezpečnosti sjezdových tratí v lyžařských areálech pomocí ochranných matrací
  • výrobky určené pro zábavnou a nenásilnou výuku v lyžařských a snowboardových školách
  • výrobky s originálním designem určené pro dětské koutky, domácnosti, odpočinkové zóny a mateřské školky.
Navštivte Detskekoutkyog.cz u ShopMania
2014 © OrangeGuard - Tel.: 465 322 410, 266 315 358, E-mail: info@orangeguard.cz

Realizace: